9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 6137
Poslední dražitel: 5679

Náušnice s brilianty

Au 585/1000, 2,61 g brutto, cca 0,40 ct, rakousko-uherský punc, Vídeň, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6109
Poslední dražitel: 7431

Ležící žena

výška 9 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:09:00
Číslo položky: 6108
Poslední dražitel: 7486

Hlavica Rudolf (* 5. 4. 1897)

Aurora
výška 37 cm včetně podstavce, bronz, mramorový podstavec, signováno v dolní části, přípis Franta Anyž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:06:00
Číslo položky: 6086
Poslední dražitel: 7387

Tanečnice

výška 24, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:06:00
Číslo položky: 6085
Poslední dražitel: 7117

Římská tanečnice

výška 20 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, signováno Forster, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:03:00
Číslo položky: 6084
Poslední dražitel: 5643

Faun

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6083
Poslední dražitel: 6374

Čert
výška 13, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:57:00
Číslo položky: 6067
Poslední dražitel: 7373

Sedící tanečnice

výška 14, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, ve spodní části signováno A. Caasmann, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  20:24:00

« 1 2 3 4 5 6