Číslo položky: 6099
Poslední dražitel: 7349

PF 1973
9, 5 x 9, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, mírně poškozeno, datováno 1973
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 6097
Poslední dražitel: 7347

PF 1977
11, 5 x 9 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, datováno 1977
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:39:00
Číslo položky: 6094
Poslední dražitel: 7270

PF 1981
10 x 7 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, poškozeno, lepeno, datováno 1981
Vyvolávací cena: 100 Kč
Dosažená cena: 100 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6093
Poslední dražitel: 7268

PF 1976
12 x 7 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, datováno 1976
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:27:00
Číslo položky: 6092
Poslední dražitel: 6457

PF 1970
8 x 10 cm, pálená hlína, glazováno, signováno v přední části, datováno 1970
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:24:00
Číslo položky: 6091
Poslední dražitel: 6380

Slunce
16 x 19 cm, pálená hlína, glazováno, signováno na zadní straně Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 650 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:21:00
Číslo položky: 6090
Poslední dražitel: 7343

Adam a Eva
15 x 14 cm, pálená hlína, glazováno, signováno na zadní straně Kutálek, poškozeno, lepeno, datováno 1973
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 250 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:18:00
Číslo položky: 6088
Poslední dražitel: 7321

U fontány

výška 25, 5 cm, sousoší, porcelán, malováno, glazováno, zn. Dresden, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:12:00
Číslo položky: 6086
Poslední dražitel: 7387

Tanečnice

výška 24, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:06:00
Číslo položky: 6085
Poslední dražitel: 7117

Římská tanečnice

výška 20 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, signováno Forster, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:03:00