Číslo položky: 6367
Poslední dražitel: 7667

Tác

Ag 800/1000, váha 1 137,20 g, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:27:00
Číslo položky: 6382
Poslední dražitel: 7711

4 dukát

Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1872
Vyvolávací cena: 10 900 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 6381
Poslední dražitel: 7133

Desetikoruna - Franc Josef

Au 900/1000, váha 3,37 g, průměr 19 mm, rok 1911, hrany poškozeny
Vyvolávací cena: 2 650 Kč
Dosažená cena: 2 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:12:00
Číslo položky: 6380
Poslední dražitel: 7710

Dukát 1923 - 1939

Au 986/1000, průměr 19,35 mm, váha 3,49 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, rok 1928, hrany poškozeny
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:09:00
Číslo položky: 6354
Poslední dražitel: 7692

Desetidukát - sv. Václav

Au 986/1000, 1929 - 1938, průměr 42 mm, váha 34,90 g, Otakar Španiel, Jaroslav Benda, rok 1933, raženo 1780 kusů, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:06:00
Číslo položky: 6313
Poslední dražitel: 7662

Dukát 1923 - 1939

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, rok 1933, mince mírně poškozena
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:03:00
Číslo položky: 6311
Poslední dražitel: 7661

Dukát 1923 - 1939

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, rok 1923, mince mírně poškozena
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6310
Poslední dražitel: 7584

Dukát 1923 - 1939

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  21:58:00
Číslo položky: 6309
Poslední dražitel: 7476

20 Kronen

Au 900/1000, váha 6,77 g, průměr 21 mm, rok 1894
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6308
Poslední dražitel: 6608

5 rubl

Au 900/1000, váha 4,26 g, průměr 19 mm, rok 1899, hrany mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2013  21:52:00