Předjaří na Vysočině olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U dvorku olej na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem "U dvorku", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lev s orlem olej na plátně, 36 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem A. P. PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zvonečky olej na kartonu, 33 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. 409", 1. pol. 20. století