Číslo položky: 5219
Poslední dražitel: 5493

Dyje pod Bítovem
olej na plátně, 50, 5 x 65, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  22:00:00
Číslo položky: 5222
Poslední dražitel: 5862

Předjaří na Vysočině
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:55:00
Číslo položky: 5220
Poslední dražitel: 6468

U dvorku
olej na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem "U dvorku", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:45:00
Číslo položky: 5217
Poslední dražitel: 6465

Zvonice
olej na plátně, 36 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:40:00
Číslo položky: 5216
Poslední dražitel: 6489

Jarní tání
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:35:00
Číslo položky: 5185
Poslední dražitel: 5007

Procházka Antonín (1882 - 1945)

Lev s orlem
olej na plátně, 36 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem A. P. PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:25:00
Číslo položky: 5209
Poslední dražitel: 6459

Zvonečky
olej na kartonu, 33 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. 409", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:10:00
Číslo položky: 5214
Poslední dražitel: 5640

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Zasněná
olej na dřevě, 34 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5208
Poslední dražitel: 5635

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Svlékající se dívka
olej na kartonu, 34 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  21:00:00
Číslo položky: 5211
Poslední dražitel: 6483

U břehu Sázavy
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 25 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  20:50:00