Číslo položky: 5302
Poslední dražitel: 6455

Solanec
olej na kartonu, 48, 5 x 65 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:25:00
Číslo položky: 5299
Poslední dražitel: 5701

olej na plátně, 50 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:10:00
Číslo položky: 5298
Poslední dražitel: 5082

Meier Emil (1877 - ?)

Dáma s květinami
výška včetně podstavce 19, 5 cm, bronz, slonová kost, mramorový podstavec, signováno ve spodní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:05:00
Číslo položky: 5297
Poslední dražitel: 5989

Vlček Jindra (1885 - 1968)

Legionáři
akvarel na papíře, 100 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:00:00
Číslo položky: 5294
Poslední dražitel: 6368

Břízy u rybníka
olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:50:00
Číslo položky: 5293
Poslední dražitel: 6280

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:40:00
Číslo položky: 5291
Poslední dražitel: 6520

Nesignováno

Liška
olej na kartonu, 30 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:30:00
Číslo položky: 5286
Poslední dražitel: 6517

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 54 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:25:00
Číslo položky: 5288
Poslední dražitel: 6445

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

akvarel na papíře, 41 x 25, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:15:00
Číslo položky: 5282
Poslední dražitel: 6472

Chaba Karel (1925 - 2009)

Špejchárek
olej plátno na kartonu, 40 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:10:00