Číslo položky: 5256
Poslední dražitel: 6004

U Vltavy za deště
olej na kartonu, 37, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:45:00
Číslo položky: 5236
Poslední dražitel: 6483

Jeřabinová alej
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:30:00
Číslo položky: 5248
Poslední dražitel: 5107

Podzim na Vysočině
olej na plátně, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 61 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5257
Poslední dražitel: 5320

Vřes v parku
olej plátno na kartonu, 55 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:25:00
Číslo položky: 5249
Poslední dražitel: 6166

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Věštkyně
olej plátno na kartonu, 42 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:15:00
Číslo položky: 5246
Poslední dražitel: 5590

Studené jaro u Libuně
olej na kartonu, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:05:00
Číslo položky: 5247
Poslední dražitel: 5313

Olše u Bečvy
olej na kartonu, 32 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5260
Poslední dražitel: 6324

Štolovský Josef (1879 - 1936)

olej plátno na kartonu, 44 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:00:00
Číslo položky: 5258
Poslední dražitel: 6497

Koroptve
olej na kartonu, 70 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v dolní části mírně poškozena, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  20:55:00
Číslo položky: 5261
Poslední dražitel: 6499

olej na plátně, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  20:45:00