Číslo položky: 5244
Poslední dražitel: 6487

Chwala Fritz (1872 - 1936)

olej na plátně, 60 x 120 cm, rámováno, rá poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  20:35:00
Číslo položky: 5242
Poslední dražitel: 6486

Kampa v zimě
olej na plátně, 50 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5259
Poslední dražitel: 6484

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Sběr jablek
olej na plátně, 60 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5243
Poslední dražitel: 5583

Doubek František Bohumil (1865 - 1945)

Odpolední siesta
akvarel, kvaš na papíře, 47 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  20:25:00
Číslo položky: 5237
Poslední dražitel: 6517

Musil Leopold (1920 - 1997)

Slunečnice
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  20:00:00
Číslo položky: 5227
Poslední dražitel: 6473

Alej pod sněhem
olej na kartonu, 40 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. 403", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  22:05:00
Číslo položky: 5130
Poslední dražitel: 6273

olej na plátně, 94, 5 x 132 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 101 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 5235
Poslední dražitel: 5860

olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD s věnováním, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  21:55:00
Číslo položky: 5096
Poslední dražitel: 4967

Kubín Otakar (1883 - 1969)

olej na plátně, 64, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno na výstavě umělecké besedy v Obecním domě v roce 1934 a 1938
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 5140
Poslední dražitel: 6432

Přimlžené ráno v zahradě
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD s přípisem, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  21:50:00