Číslo položky: 5287
Poslední dražitel: 4992

Kotas Jaroslav (1909 - 1981)

Uhelný trh
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  20:10:00
Číslo položky: 5278
Poslední dražitel: 6469

Filla Emil (1882 - 1953)

akvarel, kvaš na papíře, 20, 5 x 74 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:55:00
Číslo položky: 5285
Poslední dražitel: 6299

Křižánky
kombinovaná technika na kartonu, 14 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1957
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5281
Poslední dražitel: 5198

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

kombinovaná technika na papíře, 30 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PH, datováno 1886
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:50:00
Číslo položky: 5273
Poslední dražitel: 5531

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

V parku
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:30:00
Číslo položky: 5284
Poslední dražitel: 6447

Lesní cesta
olej na plátně, 49 x 68 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:25:00
Číslo položky: 5283
Poslední dražitel: 6089

U lesa
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:15:00
Číslo položky: 5280
Poslední dražitel: 6512

Zátiší s třešněmi
olej na plátně, 65, 5 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:10:00
Číslo položky: 5279
Poslední dražitel: 6511

olej na plátně, 92 x 130 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  21:05:00
Číslo položky: 5275
Poslední dražitel: 6530

olej na kartonu, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  20:55:00