Číslo položky: 5234
Poslední dražitel: 6502

Letní odpoledne u řeky
olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  21:45:00
Číslo položky: 5230
Poslední dražitel: 6476

Mrazivé ráno
olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s věnováním, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  21:25:00
Číslo položky: 5224
Poslední dražitel: 6398

Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5042
Poslední dražitel: 6311

Istler Josef (1919 - 2000)

Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5089
Poslední dražitel: 6433

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
olej na kartonu, 70 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 5229
Poslední dražitel: 5500

Vácha Rudolf (1860 - 1939)

Portrét dámy
olej na plátně, 145 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozen, uprostřed kompozice plátno protrženo, záplatováno, signováno LD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  21:15:00
Číslo položky: 5232
Poslední dražitel: 5940

Jarní tání
olej plátno na kartonu, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5113
Poslední dražitel: 4871

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Divadelní přestávka
olej na plátně, 46 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  21:10:00
Číslo položky: 5240
Poslední dražitel: 5992

Drtikol František (1883 - 1961)

Krajina před bouří
olej na překližce, 27, 5 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5157
Poslední dražitel: 6013

Chalupy na Vožicku
olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  20:55:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE