Číslo položky: 5233
Poslední dražitel: 5502

Krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  20:50:00
Číslo položky: 5241
Poslední dražitel: 5041

Hofman František (1891 - ?)

Dívka s mísou ovoce
olej na plátně, 75 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5228
Poslední dražitel: 5559

U staré pískovny
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  20:45:00
Číslo položky: 5117
Poslední dražitel: 6420

Cserna Karoly (1867 - 1944)

Senoseč
olej na plátně, 56 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  20:40:00
Číslo položky: 5231
Poslední dražitel: 6502

Říčka v bukovém lese
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5225
Poslední dražitel: 6050

Léto u řeky
olej plátno na kartonu, 20 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.11.2012  20:05:00
Číslo položky: 5221
Poslední dražitel: 6367

Výhled ze zahrady
olej na kartonu, 33, 5 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  22:50:00
Číslo položky: 5218
Poslední dražitel: 6467

Podzim u sloveného rybníka
olej na kartonu, 40 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nutno čistit, signováno LD s přípisem, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  22:20:00
Číslo položky: 5215
Poslední dražitel: 6464

olej na kartonu, 27 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, zezadu "Výstava Hlinsko 1941, č. 391", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 50 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  22:10:00
Číslo položky: 5223
Poslední dražitel: 5838

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 64 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE