Číslo položky: 5271
Poslední dražitel: 5441

Peca Josef (1923 - 1982)

Portrét ženy
olej na plátně, 130 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  20:45:00
Číslo položky: 5267
Poslední dražitel: 6535

Vodník
výška 22 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  20:35:00
Číslo položky: 5268
Poslední dražitel: 6332

Mařatka Josef (1874 - 1937)

Milenci
výška včetně podstavce 26 cm, bronz, mramorový podstavec, signováno v dolní části, v dolní části připsán úryvek z básně K. H. Máchy "Máj", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5270
Poslední dražitel: 6505

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Zátiší s kyticí
olej na plátně, 62, 5 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5266
Poslední dražitel: 6502

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Loketské podhradí
olej na plátně, 82 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, obtisklý vypínací rám, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  20:25:00
Číslo položky: 5262
Poslední dražitel: 6326

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  20:20:00
Číslo položky: 5265
Poslední dražitel: 5800

olej na kartonu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton silně poškozen, na 2 místech proražen, pravý horní roh odtržený, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.11.2012  20:05:00
Číslo položky: 5253
Poslední dražitel: 6316

Hála Jan (1890 - 1959)

olej na plátně, 40 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  22:40:00
Číslo položky: 5250
Poslední dražitel: 6491

Zmrzlé jezírko
olej na plátně, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  22:35:00
Číslo položky: 5255
Poslední dražitel: 4940

Venkovské chalupy
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.11.2012  21:50:00