Číslo položky: 5313
Poslední dražitel: 5069

pastel na papíře, 34 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:20:00
Číslo položky: 5314
Poslední dražitel: 6558

Přeháňky
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:10:00
Číslo položky: 5316
Poslední dražitel: 6421

Pohled na Hradčany
olej na kartonu, 49 x 57, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:05:00
Číslo položky: 5312
Poslední dražitel: 5069

Noční krajina
pastel na papíře, 35 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:00:00
Číslo položky: 5301
Poslední dražitel: 6126

Alexy Janko (1894 - 1970)

Partie z Bosny
akvarel, kvaš na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  23:00:00
Číslo položky: 5305
Poslední dražitel: 5555

V dámské šatně
olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  22:05:00
Číslo položky: 5303
Poslední dražitel: 6550

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:55:00
Číslo položky: 5307
Poslední dražitel: 6131

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Grácie I
reliéf, cín, zlato, 35, 5 x 34, 5 cm, signováno zezadu, rok 1994
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:40:00
Číslo položky: 5300
Poslední dražitel: 6409

Rybník Němec k večeru
kvaš na papíře, 43, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2012  21:35:00
Číslo položky: 5306
Poslední dražitel: 5707

Diblík František X. (1887 - 1955)

Pasáček
olej na plátně, 40 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč