9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 5207
Poslední dražitel: 6465

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Jarní nálada
olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  20:45:00
Číslo položky: 5183
Poslední dražitel: 5746

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Mahenovo divadlo
akvarel na papíře, 24 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  20:40:00
Číslo položky: 5210
Poslední dražitel: 5545

U splavu
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  20:35:00
Číslo položky: 5206
Poslední dražitel: 6458

Hlava Vratislav (1874 - 1955)

olej plátno na kartonu, 32, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno zezadu, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  20:10:00
Číslo položky: 5204
Poslední dražitel: 6480

Venkovská chalupa
kombinovaná technika na kartonu, 14 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem J. H. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.11.2012  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

do aukce Květen 2020.