1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 5023
Poslední dražitel: 6112

Zima v Třebíči
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2012  22:05:00
Číslo položky: 5015
Poslední dražitel: 6073

olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2012  21:25:00
Číslo položky: 4909
Poslední dražitel: 6221

Vajce Stanislav (* 1935)

kombinovaná technika na kartonu, 41 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5021
Poslední dražitel: 5056

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Kameničky
olej na překližce, 49, 5 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2012  21:00:00
Číslo položky: 5010
Poslední dražitel: 5874

Zima na Vysočině
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2012  20:30:00
Číslo položky: 5011
Poslední dražitel: 5040

pastel na papíře, 59 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2012  20:20:00
Číslo položky: 5020
Poslední dražitel: 5034

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Terasy pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře
olej na plátně, 52, 5 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.5.2012  20:15:00
Číslo položky: 5008
Poslední dražitel: 4564

Ilustrace z knihy "20 000 zlodějů"
gravírovaná kresba, 26 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  22:05:00
Číslo položky: 5001
Poslední dražitel: 6240

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Vázy se zvonky
olej na plátně, 55 x 90 cm, rámováno, signováno LD, datováno 2001, jeden z posledních obrazů autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  21:40:00
Číslo položky: 5002
Poslední dražitel: 6243

Uprka Joža (1861 - 1940)

Slavnosti
barevná litografie, 36 x 55 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.5.2012  21:30:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »