« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4157
Poslední dražitel: 4755

Sádky v Libni
tempera na kartonu, 32, 5 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  20:45:00
Číslo položky: 4201
Poslední dražitel: 5446

Jaderské pobřeží
olej plátno na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  20:20:00
Číslo položky: 4288
Poslední dražitel: 4321

Ebert Anton (1845 - 1896)

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  22:10:00
Číslo položky: 4290
Poslední dražitel: 4061

Nad Březskou
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  22:00:00
Číslo položky: 4283
Poslední dražitel: 3741

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Den v alpách
kombinovaná technika, pryskyřice, 42 x 58 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  21:40:00
Číslo položky: 4271
Poslední dražitel: 5433

Augusta A.

Na Uhelném trhu
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  21:25:00
Číslo položky: 4280
Poslední dražitel: 5488

Bárky v Camaret
tužka na papíře, 15, 5 x 20 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem J. Z. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  21:10:00
Číslo položky: 4259
Poslední dražitel: 5455

Lang

olej na plátně, 69 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  21:00:00
Číslo položky: 4276
Poslední dražitel: 3736

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Večerní program
tempera, akryl na papíře, 41 x 57, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1998
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4275
Poslední dražitel: 3735

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Dívka u křesla
kombinovaná technika, pryskyřice, 18 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »