« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4032
Poslední dražitel: 5323

Letní krajina s rybníkem
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:50:00
Číslo položky: 4297
Poslední dražitel: 5068

Lokomotivy
pastel na kartonu, 71 x 106 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:35:00
Číslo položky: 4116
Poslední dražitel: 5418

olej na kartonu, 39 x 54 cm, rámováno, signováno UD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4146
Poslední dražitel: 4422

Boháček Karel (1886 - 1928)

Zima
olej na plátně, 61 x 69 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:30:00
Číslo položky: 4128
Poslední dražitel: 5328

Nesignováno

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 60, 5 x 80, 5 cm, rámováno, nesignováno, pravděpodobně se jedná o malíře Františka Jiroudka, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4124
Poslední dražitel: 4985

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Dům u zatáčky
olej na papíře, 62 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4295
Poslední dražitel: 4729

Beneš Vlastimil (1919 - 1981)

Lihovar
olej na kartonu, 23 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:10:00
Číslo položky: 4291
Poslední dražitel: 5496

olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:05:00
Číslo položky: 4298
Poslední dražitel: 5385

olej plátno na kartonu, 40 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:00:00
Číslo položky: 4140
Poslední dražitel: 5418

Svoboda Josef (1901 - ?)

Mariánské lázně
olej na plátně, 53 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »