Stojící dívčí akt olej na plátně, 55 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U starého mlýna olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina olej na plátně, 37, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen