« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4233
Poslední dražitel: 5014

Hroch Vladimír (1907 - 1966)

olej na kartonu, 66 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  20:25:00
Číslo položky: 4230
Poslední dražitel: 5426

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

akvarel, kvaš na papíře, 48 x 67 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  20:15:00
Číslo položky: 4231
Poslední dražitel: 4859

olej na papíře, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4189
Poslední dražitel: 4933

Noční hnízdění
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  22:15:00
Číslo položky: 4183
Poslední dražitel: 4215

Bauch Jan (1898 - 1995)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 55 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  21:50:00
Číslo položky: 4226
Poslední dražitel: 5213

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

U starého mlýna
olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  21:45:00
Číslo položky: 4221
Poslední dražitel: 5343

olej na plátně, 66 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  21:30:00
Číslo položky: 4222
Poslední dražitel: 5049

olej na plátně, 37, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  21:25:00
Číslo položky: 4220
Poslední dražitel: 5411

Pohled od Petřína
olej na plátně, 55 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  21:10:00
Číslo položky: 4194
Poslední dražitel: 4219

Růžové ráno
olej na plátně, 20, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  21:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »