« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4258
Poslední dražitel: 5473

Houslista
akvarel na papíře, 48 x 31 cm, nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  20:40:00
Číslo položky: 4272
Poslední dražitel: 5341

Augusta A.

Květinářka
olej na plátně, 38 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  20:35:00
Číslo položky: 4269
Poslední dražitel: 5376

Pivoňky
kvaš na papíře, 26 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  20:20:00
Číslo položky: 4270
Poslední dražitel: 4046

Říhánek Dalibor (* 1946)

Červený interiér
olej na sololitu, 50 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2011  20:05:00
Číslo položky: 4273
Poslední dražitel: 5377

Venkovský rybník
olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 235 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  22:25:00
Číslo položky: 4265
Poslední dražitel: 5455

Lang

Alpská krajina s horským potokem
olej na plátně, 69 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  21:55:00
Číslo položky: 4267
Poslední dražitel: 4044

olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  21:50:00
Číslo položky: 4262
Poslední dražitel: 5410

Fratellini
barevná litografie, 24 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, sklo mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  21:45:00
Číslo položky: 4256
Poslední dražitel: 5033

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Dáma s náhrdelníkem
olej na plátně, 90 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1994, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  21:40:00
Číslo položky: 4274
Poslední dražitel: 5479

Muži v krojích
olej na plátně, 59, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »