« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4307
Poslední dražitel: 5512

Kamzíci v Tatrách
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:05:00
Číslo položky: 4313
Poslední dražitel: 3765

Musil Leopold (1920 - 1997)

Trojský průplav
olej na plátně, 61 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:00:00
Číslo položky: 4309
Poslední dražitel: 4957

olej na kartonu, 37, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  20:40:00
Číslo položky: 4308
Poslední dražitel: 4077

olej na lepence, 49 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  20:35:00
Číslo položky: 4299
Poslední dražitel: 5281

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 36 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1952?
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  20:15:00
Číslo položky: 4138
Poslední dražitel: 5409

Pod mostem
olej plátno na kartonu, 18, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  20:05:00
Číslo položky: 4303
Poslední dražitel: 4695

Nečitelně signováno

Vodní mlýn
olej na dřevě, 14, 5 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  20:00:00
Číslo položky: 4302
Poslední dražitel: 4880

Bauch Jan (1898 - 1995)

Villon
tempera, kvaš na papíře, 59 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, datováno 1966
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  22:00:00
Číslo položky: 4301
Poslední dražitel: 5510

V přírodě
olej na plátně, 80 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:55:00
Číslo položky: 4168
Poslední dražitel: 5321

V létě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2011  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »