« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4320
Poslední dražitel: 4557

Donna Simonetta Vespucci
lept, suchá jehla, kolorováno, 42 x 42 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 14 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  23:25:00
Číslo položky: 4318
Poslední dražitel: 4618

Beatrice a Dante
lept, suchá jehla, 32, 5 x 48 cm, nerámováno, volně loženo, signováno LD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  22:35:00
Číslo položky: 4319
Poslední dražitel: 5302

Vášeň
pastelka na papíře, 62, 5 x 45 cm, nerámováno, volně loženo, signováno LD, datováno1 1986
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:50:00
Číslo položky: 4311
Poslední dražitel: 4958

Schalek Malva (1882 - 1944)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 99 x 74 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:45:00
Číslo položky: 4317
Poslední dražitel: 5410

Dolce
lept, suchá jehla, 23, 5 x 19, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1989
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4310
Poslední dražitel: 5099

Schalek Malva (1882 - 1944)

Děvčátko s panenkou
olej na plátně, 51 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:30:00
Číslo položky: 4137
Poslední dražitel: 3993

olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4094
Poslední dražitel: 5199

Železniční most u Vltavy
olej na kartonu, 30, 5 x 37 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:20:00
Číslo položky: 4315
Poslední dražitel: 5425

Musil Leopold (1920 - 1997)

Rovinj
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:15:00
Číslo položky: 4314
Poslední dražitel: 4081

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na překližce, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2011  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »