9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 4218
Poslední dražitel: 5046

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:55:00
Číslo položky: 4180
Poslední dražitel: 4635

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:50:00
Číslo položky: 4205
Poslední dražitel: 4191

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Kohouti
olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:45:00
Číslo položky: 4217
Poslední dražitel: 5412

Plachetnice
olej na plátně, 56 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:40:00
Číslo položky: 4215
Poslední dražitel: 4838

Holý M.

olej na plátně, 45 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:30:00
Číslo položky: 4214
Poslední dražitel: 4004

Peroutka Bedřich (1880 - 1959)

Zimní krajina s chalupou
olej na plátně, 57 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:25:00
Číslo položky: 4209
Poslední dražitel: 4834

Holý Miloslav (1897 - 1974)

olej na plátně, 35 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:20:00
Číslo položky: 4212
Poslední dražitel: 4668

Kočky
barevná litografie, 47 x 18, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, autorský tisk, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2011  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

do aukce Květen 2020.