Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4255
Poslední dražitel: 5442

Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  21:05:00
Číslo položky: 4254
Poslední dražitel: 4296

Plavení koní na Františku v Praze
olej na plátně, 57, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  21:00:00
Číslo položky: 4252
Poslední dražitel: 4034

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  20:45:00
Číslo položky: 4247
Poslední dražitel: 4986

Lovecké zátiší
olej na překližce, 25, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  20:35:00
Číslo položky: 4249
Poslední dražitel: 5437

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 23 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  20:25:00
Číslo položky: 4245
Poslední dražitel: 4634

Nesignováno

olej na kartonu, 25 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  20:10:00
Číslo položky: 4246
Poslední dražitel: 5258

olej na překližce, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4244
Poslední dražitel: 4028

Lesní potok
olej na kartonu, 25 x 35 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signová LD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2011  20:00:00
Číslo položky: 4241
Poslední dražitel: 5237

V lese
olej na překližce, 30, 5 x 47, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  23:00:00
Číslo položky: 4243
Poslední dražitel: 5443

Skály
olej na překližce, 45 x 33, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  22:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »