« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4241
Poslední dražitel: 5237

Drtikol František (1883 - 1961)

V lese
olej na překližce, 30, 5 x 47, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  23:00:00
Číslo položky: 4243
Poslední dražitel: 5443

Skály
olej na překližce, 45 x 33, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  22:45:00
Číslo položky: 4147
Poslední dražitel: 5183

Postavy
olej na kartonu, 48, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  22:10:00
Číslo položky: 4164
Poslední dražitel: 5394

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Dubrovník
olej na plátně, 47 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  21:55:00
Číslo položky: 3772
Poslední dražitel: 5211

Foltýn František (1891 - 1976)

Vyprahlá krajina
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  21:50:00
Číslo položky: 4242
Poslední dražitel: 4687

Dušníky
olej na kartonu, 28 x 33 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4237
Poslední dražitel: 5428

Večer na brannském vřesovišti
olej na plátně, 42, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  21:20:00
Číslo položky: 4234
Poslední dražitel: 4689

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Paříž
olej na plátně, 72 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  21:15:00
Číslo položky: 4182
Poslední dražitel: 4576

Postavy
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  21:00:00
Číslo položky: 4172
Poslední dražitel: 5405

Kolonáda v Mariánských lázních
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 45 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2011  20:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »