Venkovský rybník olej na plátně, 100 x 119 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Alpská krajina s horským potokem olej na plátně, 69 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Venkovský motiv olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Muži v krojích olej na plátně, 59, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen