Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3136
Poslední dražitel: 4171

Jaro za Prahou
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:15:00
Číslo položky: 3133
Poslední dražitel: 4169

olej na plátně, 19 x 29 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:05:00
Číslo položky: 3130
Poslední dražitel: 4031

Uprka Joža (1861 - 1940)

Selská dívka
olej na plátně, 70 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1917
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 117 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  22:30:00
Číslo položky: 3129
Poslední dražitel: 3995

Žně na Vožicku
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  22:10:00
Číslo položky: 3132
Poslední dražitel: 3601

olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 126 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:55:00
Číslo položky: 3131
Poslední dražitel: 4031

Předjaří na Vysočině
olej na plátně, 95 x 135 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:50:00
Číslo položky: 3126
Poslední dražitel: 4039

Albánský chlapec
olej na kartonu, 50, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:30:00
Číslo položky: 3127
Poslední dražitel: 3597

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 40 x 40 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3124
Poslední dražitel: 4027

Pohled na Kampu
olej na plátně, 75 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:25:00
Číslo položky: 3121
Poslední dražitel: 4024

Krajina v podvečer
olej na plátně, 53, 5 x 75, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:20:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE