Číslo položky: 3145
Poslední dražitel: 3244

Lesní potok
olej na překližce, 45 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  21:20:00
Číslo položky: 3137
Poslední dražitel: 3317

U kamenného mostu
olej na plátně, 80 x 92 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 175 000 Kč
Dosažená cena: 370 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  21:10:00
Číslo položky: 3144
Poslední dražitel: 4041

Pohled na Trosky
olej na plátně, 69 x 106 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:55:00
Číslo položky: 3143
Poslední dražitel: 4041

Krajina před bouří
olej na plátně, 71 x 81 cm, rámováno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3134
Poslední dražitel: 3530

Pohled z Benecka
olej plátno na kartonu, 49 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:45:00
Číslo položky: 3140
Poslední dražitel: 4038

olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:40:00
Číslo položky: 3141
Poslední dražitel: 4038

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Korsická krajina
olej na plátně, 40 x 75 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3138
Poslední dražitel: 4173

Krajina se stromem
olej plátno na kartonu, 55, 5 x 67 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:30:00
Číslo položky: 3139
Poslední dražitel: 3606

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Odkvétající Vratič
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3135
Poslední dražitel: 3746

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  20:15:00