Číslo položky: 3210
Poslední dražitel: 3345

Bukáček František (1910 - ?)

Citrony
olej na papíře, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  21:35:00
Číslo položky: 3215
Poslední dražitel: 4058

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Válečný veterán
akvarel na papíře, 29 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2646
Poslední dražitel: 3739

Nečitelně signováno

Bárky
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám silně poškozen, nečitelně signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  21:20:00
Číslo položky: 3214
Poslední dražitel: 4150

Chalupa na Horní Bečvě
olej na kartonu, 33 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  21:10:00
Číslo položky: 2712
Poslední dražitel: 3041

Na houbách
olej na plátně, 49 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  21:05:00
Číslo položky: 3212
Poslední dražitel: 3187

Maran S. G. (1886 - 1983)

olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  20:40:00
Číslo položky: 3211
Poslední dražitel: 4039

Tetřevi
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  20:35:00
Číslo položky: 3209
Poslední dražitel: 4224

olej na kartonu, 17 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  20:20:00
Číslo položky: 3204
Poslední dražitel: 3229

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  22:00:00
Číslo položky: 3202
Poslední dražitel: 3152

Egorov Andrei Afanasevich (1878 - 1954)

Ruská zima
akvarel, kvaš na papíře, 23, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  21:50:00