Číslo položky: 3237
Poslední dražitel: 4122

Žádník Karel (1847 - 1923)

olej na plátně, 33 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:00:00
Číslo položky: 3227
Poslední dražitel: 4195

Skála Karel V. (1908 - 2001)

V ateliéru
olej plátno na kartonu, 35 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1940
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  20:55:00
Číslo položky: 3234
Poslední dražitel: 4201

Nečitelně signováno

Podvečerní krajina s jezerem
olej na dřevě, 26 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  20:50:00
Číslo položky: 3230
Poslední dražitel: 4045

Zima u Berounky
olej plátno na kartonu, 41 x 45 cm, rámováno, signováno PD, okolo roku 1905
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  20:40:00
Číslo položky: 3228
Poslední dražitel: 4229

Drtikol František (1883 - 1961)

Borovice
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  20:15:00
Číslo položky: 3226
Poslední dražitel: 4238

olej na plátně, 59, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  20:05:00
Číslo položky: 3225
Poslední dražitel: 4236

olej na překližce, 22, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  20:00:00
Číslo položky: 3080
Poslední dražitel: 3605

Dolgov A.

Mořská zátoka
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  22:00:00
Číslo položky: 3221
Poslední dražitel: 4158

Krajina na Hutisku
olej na kartonu, 33 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.5.2009  21:50:00
Číslo položky: 3222
Poslední dražitel: 4192

Nesignováno

Alchymistický pokus
olej na plátně, 67 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE