Číslo položky: 3160
Poslední dražitel: 3896

Ráno na Želetavce u Bítova
olej na plátně, 54 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  20:10:00
Číslo položky: 3156
Poslední dražitel: 3603

Hrad Bítov
olej na plátně, 45 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  23:10:00
Číslo položky: 3147
Poslední dražitel: 4134

tužka na papíře, 26, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  22:10:00
Číslo položky: 3159
Poslední dražitel: 3989

olej na lepence, 37, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka zvlněna, signováno LD, datováno 1900
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  22:05:00
Číslo položky: 3153
Poslední dražitel: 3784

Krajina s břízami
olej na kartonu, 48 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 97 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  21:50:00
Číslo položky: 3155
Poslední dražitel: 3840

Nečitelně signováno

Hráči kostek
olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3154
Poslední dražitel: 4048

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  21:45:00
Číslo položky: 3150
Poslední dražitel: 4157

Zimní den v Rožné
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  21:30:00
Číslo položky: 3151
Poslední dražitel: 3984

Jarní tání
olej na kartonu, 32 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3149
Poslední dražitel: 4009

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Zimní trh na Staroměstském náměstí
olej na plátně, 50 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.5.2009  21:25:00