Číslo položky: 3188
Poslední dražitel: 4210

Lebeda Otakar (1877 - 1901)

Průsvit v horách
olej na dřevě, 21 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, přiložen odborný znalecký posudek
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  20:45:00
Číslo položky: 3189
Poslední dražitel: 3778

olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3051
Poslední dražitel: 4130

Koloušek
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  22:30:00
Číslo položky: 3053
Poslední dražitel: 4132

Berkes Antal (1874 - 1938)

Paříž
olej na plátně, 39 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:55:00
Číslo položky: 3186
Poslední dražitel: 4207

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

grafika, 15 x 9 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:45:00
Číslo položky: 3172
Poslední dražitel: 4048

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Kvetoucí luka
olej na plátně, 76 x 98 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:35:00
Číslo položky: 3183
Poslední dražitel: 4068

Dvě jabloně v pšeničném poli
olej na kartonu, 41 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3184
Poslední dražitel: 4205

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ilustrační kresba s říkankou
tuš na papíře, 25 x 16 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3168
Poslední dražitel: 3996

Březina Václav (1862 - 1906)

Letní krajina s řekou
olej na plátně, 72 x 98 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rentoláž, signováno PD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 305 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:25:00
Číslo položky: 3182
Poslední dražitel: 3692

Schuster Jan Rafael (1888 - 1981)

Masné krámy
olej na plátně, 90 x 78 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč