« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 3110
Poslední dražitel: 4017

Langer Karel (1878 - 1947)

Cesta v polích
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11