Číslo položky: 3178
Poslední dražitel: 3634

Zimní podvečer
olej na překližce, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:20:00
Číslo položky: 3181
Poslední dražitel: 4067

Polabí - tůně
olej na na kartonu, 48 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3170
Poslední dražitel: 3205

Koníček mého dětství
olej na kartonu, 60 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 115 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:15:00
Číslo položky: 3180
Poslední dražitel: 3125

Nečitelně signováno

pastel na kartonu, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:10:00
Číslo položky: 3177
Poslední dražitel: 4064

Ze Slavíkovic u Chotěboře
olej plátno na kartonu, 38 x 46 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  21:05:00
Číslo položky: 3176
Poslední dražitel: 3775

Vladivostok
olej na kartonu, 32, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu razítko z výstavy v roce 2006, okolo roku 1919
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  20:55:00
Číslo položky: 3174
Poslední dražitel: 4198

Vesnice v podvečer
olej na plátně, 36 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  20:45:00
Číslo položky: 3166
Poslední dražitel: 4087

Labutě na Kampě
olej na kartonu, 35 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 37 400 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  20:40:00
Číslo položky: 3165
Poslední dražitel: 3338

Nečitelně signováno

olej na plátně, 62 x 52 cm, ovál, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, pravděpodobně ruský autor, datováno 1867
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  20:35:00
Číslo položky: 3169
Poslední dražitel: 3126

Kautsky Johann (1827 - 1896)

Hrad Zvíkov
olej na plátně, 79 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.5.2009  20:30:00