Číslo položky: 3125
Poslední dražitel: 4038

Albánský chlapec
olej na kartonu, 50, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:20:00
Číslo položky: 3116
Poslední dražitel: 4021

pastelka, tužka na papíře, 22 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, studie ze skicáku, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:10:00
Číslo položky: 3120
Poslední dražitel: 4011

Krajina s vesnicí
olej na plátně, 46 x 37, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3123
Poslední dražitel: 4058

Ovesné stožky - večer
olej na lepence, 23 x 35 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3122
Poslední dražitel: 4025

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

kresba uhlem, 43 x 58 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století, restituce, restituováno z Krajské galerie ve Zlíně číslo 294
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  21:05:00
Číslo položky: 3117
Poslední dražitel: 4021

Langer Karel (1878 - 1947)

Moře
olej na lepence, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1901
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:55:00
Číslo položky: 3115
Poslední dražitel: 4020

Vysočinská vesnice
pastelka, tužka na papíře, 15 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, studie ze skicáku, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:40:00
Číslo položky: 3109
Poslední dražitel: 4016

Z Vožicka
olej na lepence, 50 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:25:00
Číslo položky: 3111
Poslední dražitel: 4017

Jablko naděje
kvaš na papíře, 69, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:20:00
Číslo položky: 3108
Poslední dražitel: 3764

Kuřil Vlastimil (1893 - ?)

Letní krajina s potokem
olej na plátně, 51 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2009  20:15:00