Číslo položky: 3200
Poslední dražitel: 4205

Nečitelně signováno

Romantická krajina s řekou
olej na plátně, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD (Röth ?)
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  21:45:00
Číslo položky: 3201
Poslední dražitel: 3480

Mehl Jan (1912 - 1990)

Vertikály
olej na kartonu, 81 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3199
Poslední dražitel: 3873

Nečitelně signováno

Žebrák
olej na plátně, 69 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  21:35:00
Číslo položky: 3089
Poslední dražitel: 3773

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  21:30:00
Číslo položky: 3193
Poslední dražitel: 4105

olej na kartonu, 41 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  21:25:00
Číslo položky: 3197
Poslední dražitel: 3564

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívky v kroji
olej na překližce, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3194
Poslední dražitel: 4214

Koledníci
barevná litografie, 29 x 17, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  21:15:00
Číslo položky: 3195
Poslední dražitel: 4134

Jansa Václav (1859 - 1913)

Benátský motiv
akvarel na papíře, 35, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3191
Poslední dražitel: 4196

olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  20:55:00
Číslo položky: 3190
Poslední dražitel: 4075

U Lukavice
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 28 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.5.2009  20:50:00