1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 3175
Poslední dražitel: 3281

Belsky Bogdanov, N. P. (1868 - 1945)

olej na plátně, 69 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:55:00
Číslo položky: 2848
Poslední dražitel: 3930

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu štítek F. Tkadlík, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:50:00
Číslo položky: 3244
Poslední dražitel: 3829

Rada Vilém Emil (1901 - ?)

Čtoucí dívka
olej na plátně, 47 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:45:00
Číslo položky: 3114
Poslední dražitel: 4108

Na dálnici
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3242
Poslední dražitel: 3827

Tužínský Alois (1907 - ?)

Na Kampě
olej na plátně, 30, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:30:00
Číslo položky: 3243
Poslední dražitel: 4241

Monogram G. P.

Na trhu
olej na překližce, 11 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno monogramem G. P. PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3239
Poslední dražitel: 4041

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 65 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:20:00
Číslo položky: 3240
Poslední dražitel: 4125

Vácha Rudolf (1860 - 1939)

Portrét dívky se zrcátkem
pastel na papíře, 57 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3238
Poslední dražitel: 4246

olej na kartonu, 33, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:05:00
Číslo položky: 3235
Poslední dražitel: 3378

Mexická ulice v noci
kvaš, tempera na papíře, 43 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.5.2009  21:00:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »