Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2528
Poslední dražitel: 2907

Zasněžená krajina
olej na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2589
Poslední dražitel: 3125

Krajina s potokem
olej na kartonu, 49 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  21:05:00
Číslo položky: 2588
Poslední dražitel: 3094

Brož Josef (1904 - 1980)

Benátky
tempera na papíře, 44, 5 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:55:00
Číslo položky: 2586
Poslední dražitel: 3301

Skála Vít (1883 - 1967)

Žně v Orlických Horách
olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:50:00
Číslo položky: 2541
Poslední dražitel: 3251

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, věnování autora architektovi Slámovi
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2562
Poslední dražitel: 3272

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2566
Poslední dražitel: 3311

Multrus Josef (1898 - 1957)

V interiéru
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:25:00
Číslo položky: 2397
Poslední dražitel: 3089

Hrad Český Šternberk
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2329
Poslední dražitel: 2803

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Rozkvetlá louka
olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2514
Poslední dražitel: 2909

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 56 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:10:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE