9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 2527
Poslední dražitel: 2803

Stepanov Aleksej Stepanovic (1858 - 1923)

Lesní cesta
olej plátno na kartonu, 21 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2515
Poslední dražitel: 2971

Nečitelně signováno

Portrét starce s fajfkou
olej na plátně, 39 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2521
Poslední dražitel: 2798

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Krajina s chalupami
olej na plátně, 61 x 85, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:05:00
Číslo položky: 2574
Poslední dražitel: 3271

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Arciděkanství v Kutné Hoře
olej na plátně, 59, 5 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:50:00
Číslo položky: 2575
Poslední dražitel: 3112

Letní břízky
olej plátno na kartonu, 33 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2567
Poslední dražitel: 3286

Za humny
olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2573
Poslední dražitel: 3296

Lovecké zátiší
olej na plátně, 70 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2571
Poslední dražitel: 2356

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

olej na kartonu, 40, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2570
Poslední dražitel: 2478

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

akvarel, tužka na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2568
Poslední dražitel: 3138

Venkovský kostelík
olej na plátně, 75 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1928 ?
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9