Číslo položky: 2585
Poslední dražitel: 3281

Arnet Josef (1906 - ?)

Švestky "Královna Viktoria"
olej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:00:00
Číslo položky: 2509
Poslední dražitel: 3274

Předjaří na Vysočině
olej na plátně, 27 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2584
Poslední dražitel: 3296

Janovská Ludmila (1907 - ?)

Letní kytice
olej na plátně, 71 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  22:00:00
Číslo položky: 2583
Poslední dražitel: 2831

Nečitelně signováno

Na dvorku
olej na kartonu, 32, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:55:00
Číslo položky: 2578
Poslední dražitel: 3100

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Zámecká alej v Kroměříži
olej na plátně, 72 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:25:00
Číslo položky: 2527
Poslední dražitel: 2803

Stepanov Aleksej Stepanovic (1858 - 1923)

Lesní cesta
olej plátno na kartonu, 21 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2515
Poslední dražitel: 2971

Nečitelně signováno

Portrét starce s fajfkou
olej na plátně, 39 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2521
Poslední dražitel: 2798

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Krajina s chalupami
olej na plátně, 61 x 85, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:05:00
Číslo položky: 2574
Poslední dražitel: 3271

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Arciděkanství v Kutné Hoře
olej na plátně, 59, 5 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:50:00
Číslo položky: 2575
Poslední dražitel: 3112

Letní břízky
olej plátno na kartonu, 33 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:45:00