Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2498
Poslední dražitel: 3113

olej na plátně, 55, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2596
Poslední dražitel: 2894

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:05:00
Číslo položky: 2713
Poslední dražitel: 2508

Bárta Josef (1864 - 1919)

Husopaska
olej na plátně, 80 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:50:00
Číslo položky: 2711
Poslední dražitel: 3219

Lesní cesta
olej na kartonu, 36 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba restaurována, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2572
Poslední dražitel: 3149

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Poděbradská zvonice
olej na kartonu, 25 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2708
Poslední dražitel: 3072

Postavy v krajině
kvaš na papíře, 13 x 14, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, knižní ilustrace
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2415
Poslední dražitel: 2314

Miljan Niko (1891 - 1962)

Ulice s figurální stafáží
olej na plátně, 75 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:00:00
Číslo položky: 2701
Poslední dražitel: 3267

Lada Josef

tuš, běloba na papíře, 9 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2705
Poslední dražitel: 2461

Vánoční trh na Staroměstském náměstí
barevná akvatinta, 28 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2704
Poslední dražitel: 3374

Sousedky
tuš, běloba na papíře, 8 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do květnové aukce 2018