Číslo položky: 2529
Poslední dražitel: 2409

Bertalan Garzó (1882 - 1959)

Ulička
barevný pastel na papíře, 60 x 47 cm, rámováno, zaskleno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:40:00
Číslo položky: 2533
Poslední dražitel: 3059

Žabí skála
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:35:00
Číslo položky: 2532
Poslední dražitel: 3093

Zahrádka Karel (1878 - ?)

Zlatá koruna
olej na kartonu, 24, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2498
Poslední dražitel: 3113

olej na plátně, 55, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2596
Poslední dražitel: 2894

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:05:00
Číslo položky: 2713
Poslední dražitel: 2508

Bárta Josef (1864 - 1919)

Husopaska
olej na plátně, 80 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:50:00
Číslo položky: 2711
Poslední dražitel: 3219

Lesní cesta
olej na kartonu, 36 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba restaurována, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2572
Poslední dražitel: 3149

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Poděbradská zvonice
olej na kartonu, 25 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2709
Poslední dražitel: 2779

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Moře
olej na překližce, 15 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2708
Poslední dražitel: 3072

Postavy v krajině
kvaš na papíře, 13 x 14, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, knižní ilustrace
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:15:00