Číslo položky: 2601
Poslední dražitel: 3301

Nesignováno

Postavy
olej na kartonu, 27 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:10:00
Číslo položky: 2597
Poslední dražitel: 3255

Venkovské zátiší
tempera, kvaš na kartonu, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  22:25:00
Číslo položky: 2598
Poslední dražitel: 3327

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  22:00:00
Číslo položky: 2565
Poslední dražitel: 3150

olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, přípis "Na sklonku", 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  21:50:00
Číslo položky: 2535
Poslední dražitel: 3142

Venkovské zátiší
olej na kartonu, 60 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 66 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  21:40:00
Číslo položky: 2505
Poslední dražitel: 2997

Nesignováno

olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zkrakelována, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2501
Poslední dražitel: 2966

Kučera Alois (1905 - 1962)

Zátiší s dýmkou
olej na sololitu, 37 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2517
Poslední dražitel: 3123

Z Dolního Bříště u Humpolce
olej plátno na kartonu, 19, 5 x 25, 5, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2542
Poslední dražitel: 3257

Kupka Karel (1905 - ?)

olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2531
Poslední dražitel: 3068

barevná litografie, 66 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, v dolní části papír poškozen, toto poškození nebude zasahovat do výřezu pasparty, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:15:00