9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2562
Poslední dražitel: 3272

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2566
Poslední dražitel: 3311

Multrus Josef (1898 - 1957)

V interiéru
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:25:00
Číslo položky: 2397
Poslední dražitel: 3089

Hrad Český Šternberk
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2329
Poslední dražitel: 2803

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Rozkvetlá louka
olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2514
Poslední dražitel: 2909

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 56 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:10:00
Číslo položky: 2585
Poslední dražitel: 3281

Arnet Josef (1906 - ?)

Švestky "Královna Viktoria"
olej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:00:00
Číslo položky: 2509
Poslední dražitel: 3274

Předjaří na Vysočině
olej na plátně, 27 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2584
Poslední dražitel: 3296

Janovská Ludmila (1907 - ?)

Letní kytice
olej na plátně, 71 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  22:00:00
Číslo položky: 2583
Poslední dražitel: 2831

Nečitelně signováno

Na dvorku
olej na kartonu, 32, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:55:00
Číslo položky: 2578
Poslední dražitel: 3100

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Zámecká alej v Kroměříži
olej na plátně, 72 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  21:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »