« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 2567
Poslední dražitel: 3286

Za humny
olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2573
Poslední dražitel: 3296

Lovecké zátiší
olej na plátně, 70 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2571
Poslední dražitel: 2356

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

olej na kartonu, 40, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2570
Poslední dražitel: 2478

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

akvarel, tužka na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2568
Poslední dražitel: 3138

Venkovský kostelík
olej na plátně, 75 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1928 ?
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2008  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11