Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2703
Poslední dražitel: 3240

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:50:00
Číslo položky: 2702
Poslední dražitel: 3181

Sv. Václav
litografie, 24 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:45:00
Číslo položky: 2695
Poslední dražitel: 3350

Podzimní nálada na Vysočině
olej na kartonu, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:35:00
Číslo položky: 2696
Poslední dražitel: 3351

Léto na venkově
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:25:00
Číslo položky: 2697
Poslední dražitel: 3343

olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:20:00
Číslo položky: 2694
Poslední dražitel: 3350

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2425
Poslední dražitel: 3248

Ze středohoří
olej plátno na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, zezadu ověřovací list F. č. 389, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2364
Poslední dražitel: 2373

Nečitelně signováno

Dubrovník
olej na překližce, 70 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2539
Poslední dražitel: 3054

olej na plátně, 89 x 89, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:25:00
Číslo položky: 2691
Poslední dražitel: 3413

Kázání květinám
dřevoryt na papíře, 15 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »