Číslo položky: 2415
Poslední dražitel: 2314

Miljan Niko (1891 - 1962)

Ulice s figurální stafáží
olej na plátně, 75 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  20:00:00
Číslo položky: 2701
Poslední dražitel: 3267

Lada Josef

tuš, běloba na papíře, 9 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2705
Poslední dražitel: 2461

Vánoční trh na Staroměstském náměstí
barevná akvatinta, 28 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2704
Poslední dražitel: 3374

Sousedky
tuš, běloba na papíře, 8 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  22:00:00
Číslo položky: 2703
Poslední dražitel: 3240

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:50:00
Číslo položky: 2702
Poslední dražitel: 3181

Sv. Václav
litografie, 24 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:45:00
Číslo položky: 2695
Poslední dražitel: 3350

Podzimní nálada na Vysočině
olej na kartonu, 14 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:35:00
Číslo položky: 2696
Poslední dražitel: 3351

Léto na venkově
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:25:00
Číslo položky: 2697
Poslední dražitel: 3343

olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:20:00
Číslo položky: 2694
Poslední dražitel: 3350

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  21:15:00