9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2637
Poslední dražitel: 3125

"Maminko, jsem už taky hovězí?"
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 14 x 11 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:05:00
Číslo položky: 2409
Poslední dražitel: 2746

Stein V.

Dudák
olej na plátně, 48 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  22:10:00
Číslo položky: 2635
Poslední dražitel: 3362

V noci Filipojakubské
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  22:00:00
Číslo položky: 2632
Poslední dražitel: 3320

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 68 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  21:40:00
Číslo položky: 2540
Poslední dražitel: 3100

Dědina Jan (1870 - 1955)

Jan Žižka s Husity
olej na plátně, 119 x 157 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  21:35:00
Číslo položky: 2606
Poslední dražitel: 2966

Nesignováno

Po koupeli
olej na plátně, 94 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2599
Poslední dražitel: 2643

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 70, 5 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2601
Poslední dražitel: 3301

Nesignováno

Postavy
olej na kartonu, 27 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:10:00
Číslo položky: 2597
Poslední dražitel: 3255

Venkovské zátiší
tempera, kvaš na kartonu, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  22:25:00
Číslo položky: 2598
Poslední dražitel: 3327

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 24, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »