Číslo položky: 2651
Poslední dražitel: 2712

Borovice v Horkách
olej na kartonu, 37 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2660
Poslední dražitel: 3347

Nesignováno

Stará vrba
olej na plátně, 22, 5 x 31, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  21:55:00
Číslo položky: 2652
Poslední dražitel: 3377

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zámek Viničná
olej na plátně, 68 x 97, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  21:25:00
Číslo položky: 2650
Poslední dražitel: 3222

Nečitelně signováno

Moře
olej na plátně, 35, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2649
Poslední dražitel: 3157

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 35 x 54 cm, rámováno, rám silně poškozen, nečitelně signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2644
Poslední dražitel: 3264

Slunečnice
litografie, 31, 5 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2643
Poslední dražitel: 3329

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2642
Poslední dražitel: 2865

Dívka a faun
litografie, 33 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2641
Poslední dražitel: 3347

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Jarní břeh
kombinovaná technika kvaše a barevného pastelu, 27 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2637
Poslední dražitel: 3125

"Maminko, jsem už taky hovězí?"
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 14 x 11 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:05:00