Číslo položky: 2409
Poslední dražitel: 2746

Stein V.

Dudák
olej na plátně, 48 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  22:10:00
Číslo položky: 2635
Poslední dražitel: 3362

V noci Filipojakubské
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  22:00:00
Číslo položky: 2632
Poslední dražitel: 3320

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 68 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  21:40:00
Číslo položky: 2540
Poslední dražitel: 3100

Dědina Jan (1870 - 1955)

Jan Žižka s Husity
olej na plátně, 119 x 157 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  21:35:00
Číslo položky: 2549
Poslední dražitel: 3292

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Krajina před bouří
olej na plátně, 49, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:50:00
Číslo položky: 2564
Poslední dražitel: 3287

olej na kartonu, 30 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2606
Poslední dražitel: 2966

Nesignováno

Po koupeli
olej na plátně, 94 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2599
Poslední dražitel: 2643

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 70, 5 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2602
Poslední dražitel: 2757

Kamel J.

tempera, kvaš na papíře, 44 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2603
Poslední dražitel: 2757

Kamel J.

tempera, kvaš na papíře, 44, 5 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE