9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2565
Poslední dražitel: 3150

olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, přípis "Na sklonku", 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  21:50:00
Číslo položky: 2535
Poslední dražitel: 3142

Venkovské zátiší
olej na kartonu, 60 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 66 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  21:40:00
Číslo položky: 2505
Poslední dražitel: 2997

Nesignováno

olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zkrakelována, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2501
Poslední dražitel: 2966

Kučera Alois (1905 - 1962)

Zátiší s dýmkou
olej na sololitu, 37 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2517
Poslední dražitel: 3123

Z Dolního Bříště u Humpolce
olej plátno na kartonu, 19, 5 x 25, 5, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2531
Poslední dražitel: 3068

barevná litografie, 66 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, v dolní části papír poškozen, toto poškození nebude zasahovat do výřezu pasparty, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2528
Poslední dražitel: 2907

Zasněžená krajina
olej na kartonu, 41 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2589
Poslední dražitel: 3125

Krajina s potokem
olej na kartonu, 49 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  21:05:00
Číslo položky: 2588
Poslední dražitel: 3094

Brož Josef (1904 - 1980)

Benátky
tempera na papíře, 44, 5 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:55:00
Číslo položky: 2541
Poslední dražitel: 3251

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, věnování autora architektovi Slámovi
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.5.2008  20:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »