Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2425
Poslední dražitel: 3248

Ze středohoří
olej plátno na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, zezadu ověřovací list F. č. 389, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2364
Poslední dražitel: 2373

Nečitelně signováno

Dubrovník
olej na překližce, 70 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2539
Poslední dražitel: 3054

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:25:00
Číslo položky: 2691
Poslední dražitel: 3413

Kázání květinám
dřevoryt na papíře, 15 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2687
Poslední dražitel: 3098

Krajina s potokem
olej na kartonu, 36, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  22:40:00
Číslo položky: 2679
Poslední dražitel: 3385

Borovice v zimě
olej na kartonu, 19, 5 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  21:30:00
Číslo položky: 2680
Poslední dražitel: 3339

Mracký František (1900 - ?)

Krajina s chalupou
akvarel na papíře, 45 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2673
Poslední dražitel: 3190

Langer Karel (1878 - 1947)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2676
Poslední dražitel: 3162

Kouřící cikánka
olej na plátně, 64 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2672
Poslední dražitel: 3190

olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, karton vlevo dole natržen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:55:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE