Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2687
Poslední dražitel: 3098

Krajina s potokem
olej na kartonu, 36, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  22:40:00
Číslo položky: 2679
Poslední dražitel: 3385

Borovice v zimě
olej na kartonu, 19, 5 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  21:30:00
Číslo položky: 2680
Poslední dražitel: 3339

Mracký František (1900 - ?)

Krajina s chalupou
akvarel na papíře, 45 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2673
Poslední dražitel: 3190

Langer Karel (1878 - 1947)

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  21:15:00
Číslo položky: 2676
Poslední dražitel: 3162

Kouřící cikánka
olej na plátně, 64 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  21:10:00
Číslo položky: 2672
Poslední dražitel: 3190

olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, karton vlevo dole natržen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:55:00
Číslo položky: 2670
Poslední dražitel: 3332

Kozák Václav (1889 - 1969)

Mostecká věž
olej na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2667
Poslední dražitel: 3186

Letní krajina s říčkou
olej na kartonu, 26 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2668
Poslední dražitel: 3035

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Hlava
tempera, kvaš na papíře, 31 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1957
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2662
Poslední dražitel: 3158

Sedící dítě
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do květnové aukce 2018