Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 2666
Poslední dražitel: 3392

Kraszewska Otolia (1859 - 1945)

Galantní scéna
olej na dřevě, 32 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1891
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2665
Poslední dražitel: 3185

U Jivan ve váničcce
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2664
Poslední dražitel: 3184

Povltaví
olej na plátně, 41, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:10:00
Číslo položky: 2663
Poslední dražitel: 3326

Tomsa Karel (1869 - 1930)

Pohled na město
akvarel na papíře, 23 x 31 cm, nerámováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:05:00
Číslo položky: 2659
Poslední dražitel: 3324

Soukup

olej na kartonu, 51 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  22:30:00
Číslo položky: 2657
Poslední dražitel: 3323

Soukup František (1879 - 1957)

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  22:15:00
Číslo položky: 2651
Poslední dražitel: 2712

Borovice v Horkách
olej na kartonu, 37 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  22:05:00
Číslo položky: 2652
Poslední dražitel: 3377

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zámek Viničná
olej na plátně, 68 x 97, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  21:25:00
Číslo položky: 2643
Poslední dražitel: 3329

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2641
Poslední dražitel: 3347

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Jarní břeh
kombinovaná technika kvaše a barevného pastelu, 27 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »