Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2670
Poslední dražitel: 3332

Kozák Václav (1889 - 1969)

Mostecká věž
olej na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2667
Poslední dražitel: 3186

Letní krajina s říčkou
olej na kartonu, 26 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2668
Poslední dražitel: 3035

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Hlava
tempera, kvaš na papíře, 31 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1957
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2662
Poslední dražitel: 3158

Sedící dítě
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2666
Poslední dražitel: 3392

Kraszewska Otolia (1859 - 1945)

Galantní scéna
olej na dřevě, 32 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1891
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2665
Poslední dražitel: 3185

U Jivan ve váničcce
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2664
Poslední dražitel: 3184

Povltaví
olej na plátně, 41, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:10:00
Číslo položky: 2663
Poslední dražitel: 3326

Tomsa Karel (1869 - 1930)

Pohled na město
akvarel na papíře, 23 x 31 cm, nerámováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2008  20:05:00
Číslo položky: 2659
Poslední dražitel: 3324

Soukup

olej na kartonu, 51 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  22:30:00
Číslo položky: 2657
Poslední dražitel: 3323

Soukup František (1879 - 1957)

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2008  22:15:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE