1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 2595
Poslední dražitel: 2989

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - Odpočinek v noci
barevná litografie fixovaná na kartonu, 101, 5 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:45:00
Číslo položky: 2640
Poslední dražitel: 3012

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - Snění večera
barevná litografie fixovaná na kartonu, 102 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:40:00
Číslo položky: 2639
Poslední dražitel: 3011

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - Probuzení rána
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:35:00
Číslo položky: 2638
Poslední dražitel: 3010

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Denní doby - Záře dne
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:30:00
Číslo položky: 2669
Poslední dražitel: 3414

Deštivý den
olej na plátně, 121 x 131 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:20:00
Číslo položky: 2716
Poslední dražitel: 3282

Humoristická ilustrace
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 11 x 13 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:15:00
Číslo položky: 2544
Poslední dražitel: 2962

Nesignováno

olej na plátně, 66 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2008  20:05:00
Číslo položky: 2520
Poslední dražitel: 2982

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno azbukou LD, Hromnicky ?, 20. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:55:00
Číslo položky: 2503
Poslední dražitel: 2981

olej kartonu, 35 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2508
Poslední dražitel: 2365

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Portrét holčičky
olej na plátně, 71 x 56 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2008  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »