Číslo položky: 1509
Poslední dražitel: 1296

Za humny
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:10:00
Číslo položky: 1508
Poslední dražitel: 1382

Signováno nečitelně

Jaderské pobřeží - miniatura
olej na plátně, 11 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  21:05:00
Číslo položky: 1390
Poslední dražitel: 1563

olej na kartonu, 32, 5 x 43, 5 cm, signováno PD, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:45:00
Číslo položky: 937
Poslední dražitel: 1323

Staeger - Springer

Pavlačová scéna
akvarel na papíře, 48 x 33,5 cm, signováno LH, zaskleno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:40:00
Číslo položky: 996
Poslední dražitel: 1317

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, fixované na lepence, 18,5 x 25,5 cm, signováno PD, žák Obrovského a Nechleby
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:30:00
Číslo položky: 1434
Poslední dražitel: 1512

Mánes Josef (1820 - 1871)

Jitro
litografie ?, technika neurčena, 23 x 26 cm, rámováno, signováno uprostřed, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:10:00
Číslo položky: 1433
Poslední dražitel: 1510

grafika litografie, 32, 5 x 23, 5 cm, rámováno, signováno PD, pasparta, zaskleno, datováno 30. 3. 1931
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  20:05:00
Číslo položky: 1245
Poslední dražitel: 1473

Sadovský

Kvaš papír, 53 x 37 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  14:40:00
Číslo položky: 1283
Poslední dražitel: 1560

Signováno nečitelně

4 cm, ovál 7 x 5, 5 cm, dóza mosazná, oválná, tepaná s pantovým víčkem, víčko zaskleno, pod sklem kvašová miniaturní malba dívky na slonové kosti, signováno PD, 2. polovina 19. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2006  14:00:00
Číslo položky: 1384
Poslední dražitel: 1511

Nečitelně signováno

Západ slunce na moři
Olej na kartonu, 32, 5 x 48, 5 cm, signováno LD, rámováno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2006  14:45:00