9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1572
Poslední dražitel: 1429

Večer na Adrii
olej na plátně, 69, 5 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  14:55:00
Číslo položky: 1573
Poslední dražitel: 1723

Satra August (1877 - 1909)

olej na plátně, 94 x 68, 5 cm, rámováno, malba silně poškozena - zkrakelována, v horní části malba odpadá, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  14:40:00
Číslo položky: 1585
Poslední dražitel: 1619

olej na plátně, 46 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba zkrakelována, datováno 1899
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  14:10:00
Číslo položky: 1569
Poslední dražitel: 1382

Cesta pod hradem
olej na kartonu, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  10:45:00
Číslo položky: 720
Poslední dražitel: 1237

Stojící akt
olej na kartonu, 12x20,5 cm, nesignováno, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  10:30:00
Číslo položky: 715
Poslední dražitel: 1231

Neznámý autor

Lodě v přístavu
olej na plátně, 55 x 69 cm, nesignováno, malba a rám poškozeny, přelom 19. - 20. stol.
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  10:20:00
Číslo položky: 1551
Poslední dražitel: 1686

Nesignováno (H. Ullik ?)

Frýdland
olej na plátně, 65 x 80 cm, malba v pravém horním rohu poškozena, rámováno, zlacený rám, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  20:10:00
Číslo položky: 1549
Poslední dražitel: 1658

olej na kartonu, 51 x 56 cm, signováno PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 921
Poslední dražitel: 1341

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s ovocem
olej na překližce, 69 x 50 cm, signováno PD, žák prof. Sambergera
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2006  14:10:00
Číslo položky: 1545
Poslední dražitel: 1603

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ach což je to pěkná věc..
tuš na papíře, 8, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2006  23:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »