Číslo položky: 1622
Poslední dražitel: 1656

Smuteční vrba
akvarel na papíře, 40, 5 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  12:40:00
Číslo položky: 1619
Poslední dražitel: 1681

Votlučka Karel (1896 - ?)

Kostel sv. Jakuba
kolorovaná litografie, 57 x 47 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1934, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  12:10:00
Číslo položky: 1618
Poslední dražitel: 1765

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

Hradčany
akvatinta na papíře, 35 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  12:00:00
Číslo položky: 1616
Poslední dražitel: 1712

Monogram A. W.

olej plátno na kartonu, 13,5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, konec 19. století, monogram A.W.
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  11:40:00
Číslo položky: 1615
Poslední dražitel: 1711

Monogram A. W.

olej plátno na kartonu, 14 x 18,5, rám mírně poškozen, signováno PD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  11:30:00
Číslo položky: 1606
Poslední dražitel: 1649

Svoboda Josef (1901 - ?)

Boží muka
olej na plátně, 110 x 110 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  10:10:00
Číslo položky: 1605
Poslední dražitel: 1697

Krajina s chalupou
olej na plátně, 70, 5 x 100, 5 cm, rámováno, bohatě řezaný rám, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2006  10:00:00
Číslo položky: 1604
Poslední dražitel: 1679

olej na plátně, 14, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  22:10:00
Číslo položky: 1603
Poslední dražitel: 1670

Bino Josef (1881 - 1947)

Mostecká věž
olej na kartonu, 60 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  21:55:00
Číslo položky: 1593
Poslední dražitel: 1400

Škrabánek František (1901 - 1971)

Lesní krajina
olej na kartonu, 50 x 60 cm, zaskleno, signováno LD, datováno 1927, karton mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2006  21:10:00