Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 1385
Poslední dražitel: 1611

Bárta Josef (1864 - 1919)

olej na plátně, 65 x 74 cm, signováno PD, datováno 1906, rámováno
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2006  14:40:00
Číslo položky: 1388
Poslední dražitel: 1543

Jelínek Rudolf (1880 - ?)

Pražské uličky
kvaš, 25, 5 x 19 cm, rámováno, signováno LD, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2006  14:00:00
Číslo položky: 1396
Poslední dražitel: 1603

Nečitelně signováno

olej na plátně, 55, 5 x 69 cm, zlacený rám, mírně poškozen, 2. pol. 19. století,
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2006  10:00:00
Číslo položky: 1399
Poslední dražitel: 1579

Olej na kartonu, 49 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2006  14:40:00
Číslo položky: 1136
Poslední dražitel: 1438

Jiránek Jára

olej na plátně, 24 x 17 cm, signováno PD, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2006  10:40:00
Číslo položky: 1436
Poslední dražitel: 1376

Dívka
tuš, akvarel, 49, 5 x 35 cm, rámováno, signováno PD, pasparta, zaskleno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  21:35:00
Číslo položky: 931
Poslední dražitel: 1318

Neznámý autor

Akt se zrcátkem
olej, plátno fixováno na lepenku, 51 x 73 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 1205
Poslední dražitel: 1467

Zátiší ovocné s melounem
olej plátno na kartonu, 46 x 56 cm, signováno PD, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, žák prof. Preislera, Nechleby, Krattnera
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  10:40:00
Číslo položky: 1403
Poslední dražitel: 1409

Akt
tuš, akvarel, 41, 5 x 30 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, přípis PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2006  10:35:00
Číslo položky: 716
Poslední dražitel: 1155

Vesnický motiv
olej na plátně, 26, 5 x 41, 5 cm, signováno PD, datováno 1937, žák prof. Nejedlého
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  21:40:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE