9 300 000 Kč

Číslo položky: 936
Poslední dražitel: 1288

Körber Adolf (1887 - 1967)

Krajina s chrámem
olej na kartonu, 34 x 26 cm, signováno PD, datováno 1919, malba a rám poškozeny, žák prof. Bukovace a Ženíška
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  21:30:00
Číslo položky: 1208
Poslední dražitel: 1177

Lesní partie
olej na překližce, 83, 5 x 117, 5 cm, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  21:20:00
Číslo položky: 981
Poslední dražitel: 1305

Procházka František X. (1887 - 1950)

Z Brázdima do Brandýsa
olej na překližce, 33 x 25 cm, signováno PD, zaskleno, datováno 1943, malba poškozena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  21:00:00
Číslo položky: 1177
Poslední dražitel: 1376

Malý Václav (1874 - 1935)

Pražské střechy
olej na kartonu, 41, 5 x 68 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:50:00
Číslo položky: 1437
Poslední dražitel: 1506

Pešek Viktor (1900 - 1986)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, signováno PD, rámováno, 20. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:30:00
Číslo položky: 1462
Poslední dražitel: 1220

Babka s jablky
tuš, akvarel, 18, 5 x 13, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  20:00:00
Číslo položky: 1442
Poslední dražitel: 1617

Nesignováno (Kalvoda ?)

Venkovské zimní zátiší
olej na plátně, 45, 5 x 56 cm, rámováno, Kalvoda?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2006  10:00:00
Číslo položky: 1459
Poslední dražitel: 1564

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 20, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  21:30:00
Číslo položky: 1129
Poslední dražitel: 1406

Neznámý autor

olej na dřevě, 10,5 x 16 cm, nečitelně signováno, rám a malba mírně poškozeny, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  21:20:00
Číslo položky: 1456
Poslední dražitel: 1262

*Nezařazeno

Krajina s městem
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu přípis, datováno 1915
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2006  20:55:00